Ahşap Parke Ustası

Ahşap Parke Ustası

Musa Usta

Tel: (0537) 389 9334

Cep Tel: (0551) 846 8417


Parkeyi sanata dönüştüren sistre cila ustanız Musa usta ile sistre cilada toza son verdik.

En önemlisi işinizi ustasına yaptırıyor ve tek bir kişiyle muhattap oluyorsunuz.

Tel: (0537) 389 9334

Cep Tel: (0551) 846 8417

Hoşgeldiniz!

Ahşap parke sistre cila ustası Musa Usta ve Ekibiyle hizmetinizdeyiz. Anadolu ve Avrupa yakası ahşap parke ustasınız ile lamina, laminat, ahşap parke sistre cila ve döşeme işlemi en kısa zamanda ve en iyi şekilde ustasına yaptırmış olursunuz. Hiç bir aracı olmadan işinizi doğrudan ustasına yaptırıyor ve önemlisi tek bir kişi ile muhattap oluyorsunuz. Sistre cila lamina laminat denc döşeme işleriniz malzemeli ve işçilik olarak ayrı ayrı fiyatlandırılır. Toz yapmayan silim makineleri ile hizmet vermekteyiz. Kokusuz su bazlı solvent bazlı olarak değişen bir çok marka ile siz değerli müşterilere hizmetimi sunmaktayım. Prensip olarak başladığımız hiç bir işi yarıda bırakmadık ve bırakmıyorum. Ahşap parke ustası olarak paradan önce insana değer vermekte olup insan isterse herşeyin enguzelini yapar Allah(CC)'ın izniyle yapamayacağı hiç birşey yoktur. Çıraklığını yapamadığın işin ustalığı yapamazsın.

Parke işine 1995 yılında girdim. 2000 yılından bu yana sadece parke satış, sistre, cila ve uygulaması yapmaktayım. Örneğin Beykoz Acarlar, Zekeriyaköy Acarları, Ataşehir İnci Siteleri, Taksim Palas otel gibi yerlerde bir fiil çalıştım. Serbest piyasada İstanbulun muhtelif semtlerinde ve Türkiyenin dört bir yanında yüzlerce montaj ve cila işleri yaptım. Mesleğimi tabiki çok severek yapıyorum. İnsan isterse yapamayacağı birşey yoktur, Allah(cc)'ın izniyle herşeyin en güzelini yapar.

Hizmetlerim

Masif Parke

 • Parke döşeme
 • Parke sistre / silim
 • Süpürgelik
 • Cam cila
Daha Fazlası


Merdiven Ahşap (Ağaç) Temizlenmesi

 • Tozsuz merdiven silinmesi
 • Tozsuz merdiven temizlenmesi
 • Merdiven Cam Cila yapılması
Daha Fazlası


Masif Parke

 • Balık Sırtı / Kare / Düz döşeme
 • Vernik sürülmesi
 • Cam / Mat cila
Daha Fazlası

Laminat Parke

 • Laminat Parke Strafor Serilmesi
 • Laminat Parke Döşeme
 • Laminat Parke Süpürğelik
 • İthal / Yerli Parke Döşeme
Daha Fazllası


Derzli Laminat Parke

 • Derzli Laminat Parke Strafor Serilmesi
 • Derzli Laminat Parke Döşeme
 • Derzli Laminat Parke Süpürğelik
Daha Fazllası


Laminat Parke

 • Laminat Parke Strafor Serilmesi
 • Laminat Parke Döşeme
 • Laminat Parke Süpürğelik
Daha Fazllası

Tahta Kaplama Döşeme

 • Tavan Tahtası
 • Duvar Tahta Kaplama
 • Köprü Tahta Kaplama
 • Tavan Tahta Kaplama
Daha Fazlası


Tahta Kaplama Döşeme

 • Tavan Tahtası
 • Duvar Tahta Kaplama
 • Köprü Tahta Kaplama
Daha Fazlası


Tahta Kaplama Döşeme

 • Tavan Tahtası
 • Duvar Tahta Kaplama
 • Köprü Tahta Kaplama
Daha Fazlası

Hizmetlerim

MASİF PARKE TAMİRİ

Zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen parke çeşitlerinden biri olan ahşap parke, uzun ömürlü, ısı ve ses izalosyonu sağlaması, sistre olabilmesinden dolayı masif parke yıllardır tercihlerimiz arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Tamiri itina ile yapılır.


AHŞAP MERDİVEN

Yaptığımız ahşap merdiven çeşitleri. Beton üstü ahşap basamaklar,Beton Üstü Ahşap Merdivenler,Helezon ahşap merdivenler,Omurgalı ahşap Merdivenler,Serenli Ahşap Merdivenler.


MASİF PARKE

Zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen parke çeşitlerinden biri olan ahşap parke, uzun ömürlü, ısı ve ses izalosyonu sağlaması, sistre olabilmesinden dolayı masif parke yıllardır tercihlerimiz arasında ilk sıralarda yer almaktadır.


SUDAN ETKILENMEYEN PARKE

Sudan etkilenmeyen parke fiyatları kalitesini göze alırsak diğer parkelerden daha uygun fiyattadır. Ancak tabi ki fiyatlar düştükçe kalite olarak da düşüş yaşanır. Özellikle mutfak ve Banyodaki alanlarınız Masif Parke Ustası Ramazan Usta tarafından döşenerek sizlere teslim edilir.


EŞİK ÇITASI

Parke çıtalarının montajı çok önemlidir. İstenilen renkte eşik çıtası parkeleriniz döşendikten ya da eşik çıtanız zarar gördükten sonra bizler tarafından monta edilir. Eşik çıtası evinizin daha modern bir görünüm sağlamak amacıyla Sistre Cila Ustası Ramazan Usta tarafından döşenir.


SÜPÜRGELİK

Parke süpürgelik, laminat süpürgelik, ahşap süpürgelik ve tüm süpürgelik modelleri uygun süpürgelik fiyatları ile sitemizde Sistre Cila Ustası Ramazan ustanın ustalığı ile. Süpürgelik montajında köşelerin açısının temiz bir görüntü oluşturacak şekilde çıkmasına özen gösterilmelidir.


LAMİNAT PARKECİ - LAMİNAT PARKE USTASI

Laminat, matbaada istenilen renk ve desende basılmış kağıda reçine emdirilmesi sureti ile elde edilen kaplama levhalarıdır. Reçine emdirme işlemi kâğıt emprenyeleme olarak da adlandırılır. Emprenyeleme melamin formaldehit ve üre formaldehit gibi reçine malzemeleri emdirilen kâğıtların fırınlanarak kurutulması işlemidir.

www.parkeciusta.com © 2020 Tüm hakları saklıdır.

Parke Ustası, Parkeci Usta, Parke Döseme Ustası, Laminat Parke Döseme Ustası, Parke Silim Ustası, Parke Sistere Cila Ustası, Parke Cilalama Ustası, Şişli Parke Döseme Ustası, Beyoglu Parke Döseme Ustası, Beykoz Parke Döseme Ustası, Kavacık Parke Döseme Ustası, Kadiköy Parke Döseme Ustası, Suadiye Parke Döseme Ustası, Kartal Parke Döseme Ustası, Üsküdar Parke Döseme Ustası, Maltepe Parke Ustası, İstanbul Parke Ustası, Sancaktepe Parke Ustası, Beylerbeyi Parke Döseme Ustası, Esenyurt Parke Döseme Ustası, Kagithane Parke Döseme Ustası, Eminönü Parke Döseme Ustası, Gaziosmanpasa Parke Döseme Ustası, Güngören Parke Döseme Ustası, Zeytinburnu Parke Döseme Ustası, Sariyer Parke Döseme Ustası, Basaksehir Parke Döseme Ustası, Zekeriyaköy Parke Döseme Ustası, Maslak Parke Döseme Ustası, Göktürk Parke Döseme Ustası, Sirinevler Parke Döseme Ustası, Bagcilar Parke Döseme Ustası, Avcilar Parke Döseme Ustası, Yesilköy Parke Döseme Ustası, Büyükçekmece Parke Döseme Ustası, Küçükçekmece Parke Döseme Ustası, Bahçelievler Parke Döseme Ustası, Etiler Parke Döseme Ustası, Bebek Parke Döseme Ustası, Besiktas Parke Döseme Ustası, Mecidiyeköy Parke Döseme Ustası, Bakirköy Parke Döseme Ustası, Bayrampasa Parke Döseme Ustası, Beylikdüzü Döseme Parke Ustası, Parkeci, Parke Ustası, Parkeciler, Cila Ustası, Ikitelli Keresteciler Sitesi Parkeciler, Laminat Parke Ustası, Sistre Cila Ustası, Parke Ustası Araniyor, Parke Ustası Istanbul, Parke Sistre Cila Ustası, Parkeciler Istanbul, Laminant Parke Ustası, Ikitelli Parkeciler, Çamlikahve Parkeciler, Parkeci Ustası, Pendik Parkeciler, Esenyurt Parke Ustası, Sariyer Parkeciler, Silivride Parkeci, Parke Ustalari, Bakirköy Parkeci, Parkeciler Sitesi, Pendik Parkeci, Istanbul Bagcilar Parke Ustalari, Beylikdüzü Parkeci, Istanbul Parkecileri, Kartalda Parkeci, Sisli Parkeci, Esenyurtta Parkeci, Parke Döseme Ustası, Bakirköy Istanbul Parke, Avrupa Yakasi Parkeci, Anadolu Yakasi Laminat Parkeciler, Merterde Parkeci, Laminat Parke Ustası Merter, Parke Tasi Ustası, Parke Tadilat Bakirköy, Parkeci Kagithane, Laminat Parke Ustası Istanbul, Silivrideki Parkeciler, Parke Ustası Beylikdüzü, Ümraniye Laminat Parke Ustası, Samandira Parkeci, Parke Ustası Ariyorum, Sistre Parke Cilasi Yapan Usta, Esenlerde Parkeci, Parkeci Bostanci, Altunizade Parkeci, Çerkezköy Parkeciler, Esenyurt Parkeciler, Gaziosmanpasa Parkeci, Bayrampasa Parke Ustası, Kagithane Yakin Parkeci, Unkapani Parkeciler, Parkeci Ikitelli, Yenibosna Parkeciler, Pendik Civarinda Parkeci, Parkeci Istanbul, Parkeci Kavacik, Zeytinburnu Laminat Parkeciler, Bayrampasada Parkeci, Avcilardaki Parkeciler, Anadolu Yakasinda Parke Ustası, Parke Ustası Mecidiyeköy, Küçükçekmecede Parkeciler, Zekeriyaköy Parke Ustası, Kurtköy Parkeci, Istanbul Lamine Parkeciler, Parkeci Çekmeköy